İşe alım süreci, yeni mezun ya da adaylarımızın gidişatının değerlendirilmesinde pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak müşteri odaklı görüşme ve kişisel envanterleri kullanılır.

Tüm bu değerlendirmeler için uygun bulunan adaylarımıza iş teklifi yapılır. Burada amacımız, kullanıcı bilgisi, beceri ve deneyimlerini sorgulayarak, içeriğine uygun bir departmana yerleştirmelerini karşılama oranı

Staj programımız, öğrenim stajyerlerimiz için öğretici ve keyifli geçişin yanı sıra kurumumuza katkı sağlayacak, kurum kültürümüze uygun profil sahibi kişilerle tanışmamız açısından büyük önem barındırıyor.

Performans Yönetimi Süreci (PYS), çalışan performanslarının şirket hedefleri doğrultusunda sürekli olarak elde edilmesini sağlayan bir merkezdir. PYS, Hedef Değerlendirme ve Yetkinlik Değerlendirme olmak üzere iki bölümden oluşan bir odaya sahiptir. Performans değerlendirme, çeşitli açık pozisyonlar için uygun kişileri tatmin edici (iç transfer, kariyer planlama ödüllendirme vb.), eğitim ve kişisel gelişim isteklerinin hedeflendiği gibi İnsan Kaynakları için baz alınır.

Sweeto da fark yaratan imajını belirleyen en önemli unsur, çalışanları için yarattığı eğitim ve gelişim olanaklarıdır. “Eğitim, bir şirketin çalışanlarına, dolayısıyla kendi geleceğine yaptığı en önemli yatırımdır” yaklaşımından yola çıkarak yıl boyunca çalışanlarımızın bilgi, beceri ve kaliteli hizmet düzeyini artırmak amacıyla mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri verilmekte, liderlik gelişim programları uygulanmaktadır

Sweeto da kariyer planlama, başarı ile doğru orantılıdır. Kariyer planlama yatay ya da dikey olabilir. Yetki, sorumluluk ve ücret artışını beraberinde getirmektedir. Kariyer planlamanın hayata geçirilebilmesi için o pozisyonun bilgi, deneyim ve performans değerlendirme ön koşullarına sahip olmak gerekmektedir. Açık pozisyonlar öncelikli olarak kurum içerisinde duyurulmakta, çalışanlarımızın başvuruları değerlendirilmektedir.

Sweeto insan Kaynakları

Farkı yaratan insanın işini sevmesidir

Sahip olduğu başarıya ulaşmada en önemli rolün insan kaynağına verilen değer olduğuna inanan ve çalışanlarını tüm faaliyetlerinin temelinde gören Fora Sweets; sürekli gelişim ve yüksek performansı sağlayacak uygulamalarıyla nitelikli insan gücüne sahip, sektöründe örnek ve her zaman tercih edilen işveren olma hedefini benimsemiştir.

Sizinle iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıda bulunan formu doldurup bize gönderiniz.