Tatlı Bir Dünyanın Kapıları Açılıyor …

Fabrikamız, en taze ve en lezzetli şekerlemeleri üretmek için özenle tasarlanmış modern ve hijyenik tesislerle donatılmıştır. Tesisimizdeki yüksek hijyen standartları, kalite odaklı yaklaşımımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde üretim sürecinde mükemmelliği hedefliyoruz. Hammaddelerin seçiminden başlayarak, titiz bir kalite kontrol sürecine kadar her aşamada dikkatle ilerliyoruz.

25 bin M2 alanı, aylık 450 ton üretim kapasitesi ile  teknoloji ve inovasyon odaklı fabrikamızda yeni yatırımlarımızla birlikte aylık 900 tonluk üretim kapasitesine ulaşmayı hedefliyoruz.

Sizin için en taze, en kaliteli ve en lezzetli şekerlemeleri üretmeye devam ediyoruz.

Sweeto Dünyasına Hoşgeldiniz…

2007 yılından itibaren, yenilikçi ruhu, genç ve dinamik yapısıyla tüketicilerine alışılmışın dışında ve keyifli lezzetler sunmak amacıyla yola çıkan Fora Sweets, bünyesinde bulunan SWEETO Markası ile şekerleme sektöründe, lider bir Türk şirketidir. Marshmalow, Jelly, ve Licorice kategorilerinde 300’ün üzerinde ürün çeşidinin yanı sıra, benzersiz bir ürün yelpazesine sahiptir. Her yaş grubu tüketiciye hitap eden Sweeto, 72’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Yenilik, Kalite ve Güvenilirliğe odaklanan, Şekerleme uzmanı SWEETO’nun eşsiz lezzet dünyasına davetlisiniz..

Misyonumuz ve değerlerimiz

Yenilikçi, kaliteli, farklı damak tatlarına hitap eden çarpıcı ürünler yaratmak ve bu ürünleri Türkiye’nin yanı sıra Dünya’da, tüketicilerin keyifle tüketeceği vazgeçilmez eğlenceli lezzetler haline getirmek.

Güven, Saygı, Dürüstlük ve Şeffaflık ilkelerimiz ile milyonlarca insanın yüzünde bir gülümseme yaratmak için çalışıyoruz. Amacımız damaklarda güzel tatlar bırakırken hafızalarda şekerleme tadında bir iz bırakmaktır.

Kalite Belgelerimiz;

Sweeto, tüketicinin hayatında önemli bir iz bırakmak için yorulmadan çalışıyor

2007
KURULUŞ YILI
MUTLU MÜŞTERİ
72
SATIŞ YAPTIĞIMIZ ÜLKELER
72
ULUSLARARASI ORTAKLAR
380
ÇALIŞANLARIMIZ
300
TEDARİK ETTİĞİMİZ ÜRÜNLER
[/vc_column_inner]
Bizi Ziyaret Edin

Katılacağımız Fuarlar