sweeto-logo

GIDA HASSASİYETLERİ POLİTİKASI

Tüketicilerin ihtiyaç ve taleplerini (uygulayabildiği noktada) karşılamak için, istikrarlı ve sürdürülebilir bir şekilde Helal, Koşer, Vejetaryen ürünlerini üreteceğimizi taahhüt ederiz. Bunu, aşağıda yer alan iç politikamıza bağlı kalarak gerçekleştirmekteyiz.

  • Şekerleme üreticisi olarak, müşterilerimizin gıda hassasiyeti gereksinimlerine uyma yükümlülüğümüze son derece önem veriyoruz.
  • Tüm kritik hammaddelerimizin, onaylı ve tanınmış Sertifikasyon kuruluşları tarafından Helal Sertifikalı olmasını sağlıyoruz.
  • Fora Sweets Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde ürettiğimiz tüm ürünlerin, yasal düzenlemelere uygunluğunun yanı sıra, yasaklı ve kullanıma izin verilmeyen ürünlerle ilgili gereklilikleri de takip edip yerine getirerek Helal Gıda’ya uygun olmasını sağlıyoruz.
  • Koşer ve Vejetaryen Gıdalar için, ilgili ortak kurallara ve muafiyetlere uyuyoruz. Gıda hassasiyetleri standartlarına ilişkin tüm konularda sorumlu olan ve farklı disiplinlerden oluşan bir iç komiteye sahibiz.
  • Yurt içi ve yurt dışı çeşitli organizasyonlar tarafından, sıklıkla ve düzenli olarak denetlenmekteyiz. Üstelik tüm uygunluğun sağlandığından emin olmak adına, düzenli olarak iç denetim ve kontrollerimizi yapmaktayız.
  • Tüketicilerin hassasiyetlerine uygun şekerleme üretmenin, güvenle ilişkisi olduğuna inanıyoruz.
  • Helal kuralları ve gereksinimlerini tam anlamıyla karşılayabilmek için personel eğitim programlarımıza ve süreçlerimizde sürekli gelişim göstermeye önem veriyoruz

Sweeto, tüketicinin hayatında önemli bir iz bırakmak için yorulmadan çalışıyor

2007
KURULUŞ YILI
MUTLU MÜŞTERİ
72
SATIŞ YAPTIĞIMIZ ÜLKELER
72
ULUSLARARASI ORTAKLAR
380
ÇALIŞANLARIMIZ
300
TEDARİK ETTİĞİMİZ ÜRÜNLER
Bizi Ziyaret Edin

Katılacağımız Fuarlar